Ponosni smo, da smo danes, v četrtek, 1. septembra med seboj sprejeli 65 učencev, prvošolcev. Ga. ravnateljica Đulijana Juričić jih je skupaj z zmajčkom Trma pričakala pred vhodom OŠ Trnovo. Za naše najmlajše smo pripravili plesno-igrani program, ki so ga tradicionalno vodili učitelji Polonca Fugina, Bogdan Osolin in Alenka Končan. Prvošolci so s pomočjo maskote razreda; žirafe, konjička in medvedka spoznali svoje učitelje in vzgojitelje, ki so učence pospremili v razred. Obiskali so nas tudi predstavniki Mestne občine Ljubljana g. župan Zoran Jankovič in Marija Fabčič, načelnica oddelka za predšolsko vzgojo, izobraževanje in šport.

Poleg naših najmlajših učencev so se polni novih pričakovanj v šolske klopi vrnili tudi vsi drugi učenci in učitelji od 2. do 9. razreda. Veseli smo, da smo spet skupaj.

Barbara Ogrin

Dostopnost