V četrtek, 24. marca 2022, je v okviru Erasmus projekta Happy society (Zadovoljna družba), na šoli potekalo on line srečanje z učenci partnerskih šol iz Nemčije, Madžarske in Slovaške. Učenci so pod vodstvom svojih mentorjev (Danijele Klemenčič, Filipe DeAlmeida in Barbare Ogrin) izmenjali svoja razmišljanja na temo: osebne sreče, vloge institucij, človekovih pravic, zabave in kulture. Učenci OŠ Trnovo (9 učencev) so suvereno komunicirali v angleškem jeziku in sodelovali v delovnih skupinah. Ob zaključku srečanja so predstavniki skupin predstavili svoje ugotovitve in predloge, ki bodo v nadaljevanju tudi sestavni del oblikovanja lastnega modela idealne družbe in slovarja sreče. To pa je že naloga zaključnega projektnega srečanja, ki ga v mesecu maju načrtujemo v Strasbourgu.  

V imenu projektnega tima

Barbara Ogrin

Dostopnost