V torek, 7. 12. 2021, je na OŠ Cvetka Golarja v Škofji Loki potekalo polfinale državnega tekmovanja v akrobatiki za osnovne šole, na katerem je sodelovalo tudi 7 učencev naše šole.

V kategoriji mlajših dečkov in deklic sta se Matic Škrbina iz 6.b in Hana Skubic iz 6.c, s svojima odličnima nastopoma kot posameznika, uvrstila na državno tekmovanje, ki bo potekalo v prihodnjem tednu v Kopru.

Ekipa starejših deklic (Lina Ham in Neli Honigsman iz 7.b, Amalja Veger Poles 8.d, Lara Mitrovič 9.a in Lučka Ravnihar 9.b) je ravno tako v polfinalu osvojila odlično 3. mesto in s tem za las zgrešila finale (v finale se uvrstita samo najboljši dve ekipi). Vseeno pa se je Lučki Ravnihar kot najboljši posameznici v ekipi uspelo uvrstiti v koprsko finale.

Čestitke vsem nastopajočim za njihove uspehe ter veliko športne sreče v finalu!

Alenka Končan, učiteljica športa

Dostopnost