Počasi se zaključuje šolsko leto in starši zagotovo razmišljate o dejavnostih in varstvu otrok v času poletnih počitnic.

Na Mestni občini Ljubljana tudi letos sofinancirajo programe poletnega počitniškega varstva. Letos sofinancirajo 18 programov in povpraševanja je ponovno veliko. Kljub temu imajo nekateri izvajalci v programih, ki jih izvajajo, še prosta mesta:

• Mestna zveza prijateljev Mladine, ki izvaja program »Ljubljana – moje mesto!« v Mladinskem domu Jarše,
  • Plesni klub Feniks izvaja »Feniksove poletne počitnice« v plesnem centru na Vodovodni ulici 25,
  • Plesno društvo Libero, ki izvaja program »Plesno poletje« na Šmartinski cesti 152,
  • Zasebni zavod – socialno podjetje, Večgeneracijski center IZ RODA V ROD izvaja program »Počitnice za dušo in telo« na Tibilisijski 83a,
  • Zavod Aktivna starost – socialno podjetje izvaja program »Medgeneracijske počitnice – Vseživljenjska aktivnost« v DEOS Centru starejših Trnovo,
  • Smučarsko društvo Novinar pa ima še nekaj prostih mest za otroke iz socialno ogroženih družin v programu »Aktivne poletne počitnice«, ki ga bodo izvedli na Staničevi ulici 41.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate ponudbo POLETNO POČITNIŠKO VARSTVO V MESTNI OBČINI LJUBLJANA V LETU 2020.

Počitnice 2020 Za dodatne informacije in prijave se starši obrnete neposredno na izvajalce počitniškega varstva.

Barbara Ogrin, ŠSS