V torek, 21. 2. 2022, so nas na šoli presenetili našemljeni učenci in učitelji.

Bilo je živahno in zabavno. Za učence od 1. do 3. razreda je bilo 2. šolsko uro organizirano rajanje v telovadnici, za učence 4. in 5. razreda pa 3. uro.

Učenci na predmetni stopnji so maske razstavili v avlah, za glasbo pa je poskrbel šolski radio.

Kot vedno so bili učenci zelo ustvarjalni. Pri likovni vzgoji na predmetni stopnji so učenci ustvarili maske, ki zdaj krasijo razstavni kotiček v vhodni avli. Na razredni stopnji so učenci ustvarjali kurente, čarovnice, klovne, ki pa krasijo ostale razstavne prostore v avlah šole.

Učenci 7.a so pod vodstvom učiteljice za slovenščino opisali pustovanje. Učenka 9. b pa je izvedla intervju z učiteljico, ki je iz prve roke opisala praznovanje pusta na Ptuju.

Dan je bil ustvarjalen in zabaven.

Koordinatorki dogodka:

Klavdija Melinc in Merita Korenica